Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Hepsiburada Uygulamalarında İlk Alışverişe 25 TL İndirim

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
İnternet alışverişi konusunda en güvenilir adreslerden biri Hepsiburada olmakta. Kısaca çalışma sistemini özetleyecek olursak aslında gittigidiyor tarzı bir platform. Ama her şey tamamıyla üst seviye korumada gerçekleşmektedir.

Hepsiburada direkt kendi deposundan kendi bünyesinde satış gerçekleştirmeniz yanı sıra mesela bir yazıcı modeliyle alakalı birden fazla tedarikçi sunumu gerçekleştirme. Güzel olan şu ki siz arama yaparak direkt aradığınızın ekli olduğu tek ürüne yönleniyorsunuz. O ürün içerisinde fiyatı en uygun olan size sunuluyor ama isterseniz diğer fiyatlar üzerinden diğer tedarikçileri inceleyebiliriz. Gittigidiyor, sahibinden tarzı platformlarda aynı üründen sayısız ekleme vardır ve ürünler arasında gezmeniz gerekiyor. Hepsiburada da yer alan tek ürün farklı fiyat seçeneği kullanım kolaylığı sağlamakta.

Hepsiburada aynı zamanda kısa zaman aralıklarında oldukça kar sağlayan indirimlerde gerçekleştirmekte. Şu an en çok ilgi çeken ve tüm kullanıcılara dağıtılan indirim uygulama üzerinden ilk alışverişe verilen 25 TL kupon. Tabi ki bazı koşullar bulunuyor. Öncelikle 100 TL yada üzeri alışveriş yapmanız halinde indirimi kullanabilirsiniz. 125 bin kişiye dağıtılacak olan indirimlerden tükenmeden yararlanmayı unutmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst