Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

İnternet Satışta En İyi Gidecek Ürünler

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Aslında bu başlı başına bir meslek kalitesinde bir durum. İnternet üzerinden satış yaparken bir karar vermeniz gerek. Tek kategori hatta tek ürün seçip o alanda mi en iyi satış platformu olmak istiyorsunuz yoksa genel olarak en çok satanlar arasında satış gerçekleştirme hedefiniz mi var?
Bence tek ürün üzerinde yoğunlaşarak yada tek kategoride uzmanlaşarak satış yapmak daha profesyonel ve kısa sürede çok iyi dönüşler sağlayabilir. Mesela ayakkabı üzerinde satış yapan kişiler o alanda toplu alımlarda özel indirimler aldıkları için satarken de güzel kampanyalarla geniş bir kitleye sahip olabiliyor. Yada saat satışı yapan kişi sadece erkek saati alanını seçerek o kısımda profesyonel modellerle alım yapmasa dahi bir erkek kitlesi yaratabiliyor kendisine. Hala da popüler olan bu iki kategoride ciddi yatırımlar gerekiyor. Bunun gibi kitle yakalayabileceğini düşündüğünüz sektöre giriş sağlayabilirsiniz. Kolonya dan tutunda aklınıza gelmeyecek birçok ürünü gerçek profesyonellik çok iyi başarılar sağlayabilir.
Bir diğer satış şekli ve konuyu açma sebebim olan konuysa genel satış. Örnek vermek gerekirse selfie çubuğu. Bu ürün ilk başta çok pahalıya satılan ve fiyata bakmaksızın sosyal medya kullanan herkes tarafından ciddi bir satış patlaması gerçekleştirdi. Şu an 5 liradan başlayan fiyatlarla farklı selfie çubukları bulunuyor. Ama bu ürünün tufanını en başta yakalamak gerekti. Hala satışı vardır elbet ama ilk zaman ki kitleyi bulmak zor. İşte bu tür satacağını düşündüğünüz ürünleri toptancı olarak satan kişilerin paylaşması yararlı olacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst