Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Kadın Giyiminde Son Moda

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
377
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Kadın Giyiminde Son Moda

Of ya gardırobumda giyecek hiçbir şey yok dediğinizi duyar gibiyim! Bayanlar, sizde benim gibi bu dertten zaman zaman yakınanlardan mısınız?

İçinizden evet dediğinizi duyar gibiyim. Benim gibi dert yanan bayanlar. Hadi gardıroplarımızın başına; pantolonlar, etekler, gömlekler, çantalar, ayakkabılar neler neler. Sizin, gardırobunuzun içi de, benim gardırobum gibi çıkılmaz halde mi? Öyleyse, bayan giyimde son modaya uymayanları çıkararak bir dolap temizliği yapmakla işe başlayalım.

Bedenimizi tanıyarak ve yaşadığımız ortama olan kıyafetleri seçerek işe başlayalım. Her ortama uyan ve her yerde kullanabileceğimiz bir bayanın gardırobunda olmazsa olmaz şeylerden biri şık gömleklerdir. Bunun için en iyi tercih, beyaz renkte olan bir gömlektir. İşe giderken, her yerde kurtarıcımız olan gömlek her dönem, gardırobumuzda her zaman son moda parçaları arasında yerini alacaktır.

Bayan giyiminde son moda, bilek üstü vücudunuzu saran pantolonlar da dolabımızın olmazsa olmazları arasında yerini almalı. Özellikle kot veya siyah renkte, daha birçok renk seçeneğiyle bu senenin son moda parçaları arasında yerini almakta. Birçok parça ile rahatlıkla kom binleyerek, şıklığımızı ön plana çıkartabilirsiniz. Pantolonun altına giyeceğimiz şık bir stiletto ile bayan giyimindeki popüler olan parçalarla kendinizi bir adım öne çıkartacak alternatifler arasında yerini bulmakta.

Sade ayakkabıları seven bayanlar ise; topuklu ve düz olmak üzere, bayanlar tarafından son dönemde sık kullanılan kısa botlarla bu tercihlerini arttırabilir. Ayrıca kullanacağınız pantolonla aynı renkte soket çoraplar kullanarak daha şık bir görüntü oluşturursak hem daha şık, hem de bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermenizi sağlayabilirsiniz.

Eğer tercihiniz pantolondan yana değilse; bayan giyiminde son moda olan; birbirinden güzel farklı renkte kalem eteklerle, boyunuza göre ayarlayacağınız kısalığı ile şıklığınızı arttırabilirsiniz. Eteğinizin altına giyeceğiniz sade çorapla bu halinizi tamamlayabilir. Tüm bakışların sizin üzerinde yoğunlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm yoğunlaşan bakışları üstünüze çekmek için sizde gardırobunuza son moda yeni parçalar eklemeyi sakın unutmayın. Çünkü bayan giyimindeki son moda parçalar; sizin seçiminizle güzelleşir ve yön bulur. Yeter ki vücudunuzu doğru tanıyın ve nelerin size uygun olup olmadığını iyi bilin.
 

dvrzener

Üye
Katılım
15 Ara 2020
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Golden Thread
0
Puanları
1
kızlar mezunıyet elbisem için ne tarz birşey diktirebilirim önerileriniz varmı ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst