Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Rüyaların Aracı Chevrolet Corvette ve Özellikleri

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
377
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Chevrolet Corvette rüyaların aracı. Çünkü o bir yarış efsanesi. Spor otomobil tutkunlarının 60 yıldır hayatında olan Chevrolet Corvette, dünya çapında bir otomobil. Üstelik en uzun süredir üretilen spor otomobil olarak ismi altın harflerle otomobil dünyasında yazılı.


Nesiller boyunca hayranlık uyandırmış, efsane bir araç.


Onun adı otomobil dünyasına imzasını adeta kazıyarak atmış. Uzun süredir üretilen spor otomobil olmasının yanında, pistlerde de en fazla yarış kazanmış otomobildir. Müthiş bir yarış mühendisliğinden geçmiş, güvenlik bakımından dünyada bir numara olan Chevrolet Corvette, yol tutuşu ve kalkış kontrol sistemleri ile de tek kelimeyle benzersizdir. Tasarımı ile de hayranlık uyandıran bir araç. Sahibine gerçek prestij katan ender otomobillerden.


Chevrolet Corvette dört modeli ile dünyanın gözü önünde. Grand Sport Coupe, Grand Sport Convertible, ZO6 ve ZR1 ile. Grandlar 6,2 Litre V8 motor, 437 beygir gücünde. ZO6 Litre V8 motor, 512 beygir gücünde iken ZR1 ise6,2 Litre V8 motor, 647 beygir gücünde. Seçim sizin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst