Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ücretsiz Turkcell 0532 Hat Alma

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
377
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Türkcell'in muhteşem bir kampanyası var. Müsait olması şartıyla istediğiniz 0532'li telefon numarasını alabiliyorsunuz. 1 günde 10 defa sorgu yapabiliyorsunuz ve istediğiniz numarayı alıyorsunuz. Üstelik devletin aldığı 120₺ dışında hiç bir ücret ödemeden. Turkcell bu vergiyi de sizin için aylık 10₺'ilk taksitlere bölüyor. Gelin nasıl yapacağımıza bakalım:


Öncelikle Turkcell'in sitesine giriyoruz.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!Arından aşağıda gözüken yeni hat al butonuna tıklıyoruz.


Açılan sayfada yeni hat almak istiyorum tuşuna basıyoruz:


Güzel haber tam olarak burada ve bu yenilikten bazı Turkcell bayi çalışanlarının bile haberi yok :)

Turkcell size 3 seçenek sunuyor 1 Bütün numarayı almak istiyorum diyebiliyoruz. Bu kısımda 10 deneme yapabilirsiniz. (1 günde)


Almak istediğiniz numara varsa boşsa direkt olara başında 0 olmadan buraya yazabilirsiniz. Örneğin 0532 349 00 20 numarasını almak istiyorum veya buna benze bir numara almak istiyorum:


Örneğin 0532 349 00 20 numarasını almak istiyorum veya buna benze bir numara almak istiyorum:


Çıkan sayfaya bakalım:


Gördüğünüz gibi Turkcell 0532 349 00 20 müsait mi diye baktı. Müsait değil fakat aşağıdaki 5 güzel alternatifi önerdi. Bu alternatiflerin hepiniz hemen alabilirsiniz ve ücretsiz. Tabiki farklı alternatiflerle istediğiniz aramaları yapabilirsiniz.


Diğer seçeneklerde ise örneğin 1907, 1903'le biten numaraları deneyebilirsiniz. Fakat 0532'li numara istiyorsanız bu çok mümkün değil.


Sizler de bu şekilde hızlıca Turkcell 0532 'li hattı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kayıt işlemlerini hızlı yapmanız gerekiyor aksi halde zaman aşımı oldu hatası alabiliyorsunuz. Ben 3. denememde hattı alabildim.


Başvurunun ardından Turkcell sizden Kimlik ve İkâmetgah istiyor. Fatura da olabilir. Edevletten itametgahınızı hızlıca alabilirsiniz.


Ardından yetkili Turkcell bayine gidip hattınızı seçtiğiniz numara ile alabilirsiniz. Bu işlem için 5 gününüz olduğunu unutmayın. Ve şu anki korona döneminde AVM içlerindeki Turkcell bayileri çalışmayabiliyorlar.
 

dvrzener

Üye
Katılım
15 Ara 2020
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Golden Thread
0
Puanları
1
tukcell bu numaraları yemıcek kadarr akıllıdır bence.
 

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
102
Tepki puanı
5
Golden Thread
5
Puanları
18
Merhaba, bu şekilde kızıma ve eşime 2 tane hat aldım ve 1 yıldır kullanıyorum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst