Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ucuz Saat Modellerini Elden Çıkarıyorum

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bekleyen bir projem bulunmakta. Onla alakalı elimde 40 civarı saat modeli var. Farklı bir proje içerisinde yer aldığım için toplu olarak satmayı düşünüyorum. Ve ya tek tek satın almaya açacağım.
Saatler hiç kullanılmadı. Hediye kutusu içerisinde yer alıyor. Alım yapmayı düşünen olursa ÖM'den dönüş yaparsa detaylı resim atabilirim.
Sosyal medyalarda sayfanız varsa veya etrafınıza satabilirim diyorsanız oldukça cazip ürünler.
Olmadı Gardrops üzerinde de ürünleri ekleyip buradan link paylaşımı yaparım. Almak isteyen arkadaşlar alım yapabilir. Şu sıralar fazlasıyla bir yoğunluğum bulunmakta. En yakın zamanda tekli alım yapmak isteyen arkadaşlar için de burada link paylaşımı yapacağım.
Toplu alımda ölü fiyatlar kabulüm değildir. O yüzden dur toplu fiyat ölü fiyata alalım mantığıyla yaklaşmayalım. Projeyi tekrar aktif edinceye kadar saatler beklemesin diye satmak istedim. Ölü fiyat yerine toptan fiyatına tekli alıma sunarım. Birkaç gün toplu alım için talep olmazsa tekli satış için link bırakacağım.
 

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
377
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Merhaba, fotoğraf ve fiyat verir misiniz?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst