Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

vBulletin Ticaret Puanı Sistemini Kurma

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
vBulletin Ticaret Puanı Sistemini Kurma

Forum siteniz varsa güvenirlik için ticaret puanı sistemini kurmanız gerekli. Diğer kullanıcıların birbirinden bilgi alabilmesi için bu oldukça önemlidir. iTrader olarak yükleyeceğiniz eklenti sizin bu sistemi kurmanıza yardımcı olmaktadır.

Örnek vermek gerekir kullanıcı bir satış veya hizmet konusu açtı. Kişiler ticareti bitirdikten sonra alıcı ve satıcı olarak birbirine yorum yapmakta. Bu sayede satıcı olan kişi satıcı olarak ne derece iyi alıcı ne derece iyi bunu diğer kullanıcılar da görüyor. Tabi ki çok yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olunca bunla ilgilenen ayrı bir kişi gerektirebilir. Kötü amaçlı kullanımlarla alakalı gelecek şikayetleri takip ederken karar verici nokta olmanı gerek.

Çalışma prensibi ise eklentinin standarttır. Sonuç olarak yapacağı iş belli ve o iş için gereken detayları içerisinde bulunduruyor. Ayarlamalarınızı yaparak eklentiyi hızlıca kurup aktif hale getirebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst