Neler Yeni

Hoş geldiniz Dugunsitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Yeni Volkswagen Caddy Tanıtım Öncesi Görücüye Çıktı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bazı ticari araçlar binek araç tarzında konfor sağlayacak kalitede özelliklere sahip olabilmekte. İşte o kategoride yer alan araçların başında gelen Caddy yeni model tanıtımı için hazırlık yaparken görselleri kullanıcı karşısına geldi.

Alman medyası tarafından sunulan görsellerin gerçek veri olduğunu düşünerek bir takım incelemelerde bulunduk. Tasarım olarak dediğim gibi ticari bir araçtan fazlası olarak müşterisinin karşısına geliyor.

Arka kısımda stop lambası ve bagaj kapağı kısmında tasarımsal değişiklikler bulunurken ön kısım da led kullanımı daha sağlam duruş sergilemesini sağlıyor. Binek araçların sisteminde yer alan MQB bu yeni modelde yer alıyor ve bu sayede hibrit güç seçenekleri de müşteriye sunulmuş olacak.

Görseller sizde inceleyerek farkı göreceksinizdir. Ancak bunun dışında şu an gözle görülen bir detay bulunmamakta. Ancak tanıtım öncesinde gene medyaya yeni haberler düşer gibi görülüyor. Caddy hayranları için 2020 modeli her zamankinden daha gelişmiş ve gözle görünmeyen büyük yeniliklerle geliyor.
 
Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
199
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
2.jpg

1.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst